,,Před usnutím"

5. března 2017 v 15:26 | Foxess |  PARANORMAL IN REAL LIFE
Už jste taky někdy zažili ten pocit před usnuitím, jaky by byl někdo další v místnosti, i když na sto procent víte, že, když jste zhasínaly světlo a odebrali se tak napospas husté tmy, ve které se vaše představivost stává skutečnou, jste byly v pokoji sami a nikdo a nic se k vám mezi tím nepřipojilo.

Spokojeně si ležíte v posteli a vaše myšlenky opouštějí realitu. Najednou vás ze snění probudí zavrzání podlahy těsně před vaší postelí, a to jste se ani nepohly. Rozhlídnete se po místnosti a všímáte si temného stínu u okna v rohu místnosti, přemýšlíte nad tím, co z vašeho nábytku vrhá tek děsivý obraz.
Je vám vedro, potíte se a vaše logika vám nechce dovolit připustit, že je to jen pouhý výmysl vaší fantazie. Vaše smysly se soustředí jen a pouze na to místo u okna. Sladké každodenní ticho ve vašem pokoji zmizelo a proměnilo se v to nejrušnější místo co znáte, protože tak hlučný tikot hodin jste nikdy neslyšeli.
Bílá měsíční záře je pronikavější než kdy jindy a to vše doprovází vaše zběsilé a hlučné dýchání, ale jen do chvíle než si uvědomíte, že to hlasité funění nevydáváte vy, ale cosi za vámi. V ten moment už dýchat přestáváte. Vaše rty se od sebe nedokážou odlepit, hrudník ztěškl jakoby na vás někdo ležel a jen posloucháte ten strášlivý zvuk.

Vnímáte to jak se madrace za vašimi zády prohýbá, jakoby si tam někdo právě lehl a chystal se vás obejmout do chladného sevření. Dali by jste cokoliv, za to, aby jste se mohli nadechnout a podívat se na to, co spolu s vámi zdílí jednu postel. Periferně zahlédnete něco co připomína ruku natahující se k vaší tváři, víčka se ale nechtějí pohnout, a tak jste nuceni vidět..koukat. Nedostatek kyslíku se začíná projevovat, ztrácíte vědomí a...nic.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Eliss Eliss | Web | 5. března 2017 v 15:47 | Reagovat

To jsem naštěstí nikdy nezažila a ani nechci :O

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama